Ogłoszenia duszpasterskie

Na XXIX Niedzielę zwykłą, 18 października 2020 r.

  1. Dzisiaj w naszej Wspólnocie przeżywamy odpust świętego Kaspra del Bufalo, Założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Serdecznie zapraszamy na mszę świętą na godz. 13.00 (nie będzie mszy świętych o 10.00 i 18.00). Ofiarę z tacy jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca przeznaczymy na remont świątyń w naszej parafii.

  2. Dzisiaj jest też 94. Światowy Dzień Misyjny w Polsce zwany Niedziela Misyjną, który rozpoczyna tydzień misyjny. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.

  3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafialnego przed dzisiejszą uroczystością mieszkańcom z Osiedla Słowik. Pani Teresie za przygotowanie kwiatów. Wszystkim paniom za przygotowanie Domu Parafialnego oraz poczęstunku na przyjęcie gości.

    Ministrantom za posługę, panu Bolkowi za śpiew podczas Liturgii, wszystkim kapłanom za przybycie i wam wszystkim za wspólną modlitwę dla uczczenia naszego Założyciela.

  4. Trwa peregrynacja przed parafialnymi misjami świętymi. Zachęcamy osoby które pragną przyjąć ikonę św. Józefa, aby zgłaszały swoją gotowość po mszach świętych lub telefonicznie.

    Święty Józef niech się opiekuje każdą rodziną i przygotowuje nas na misje święte.

    Wypoczywającym na terenie naszej parafii Pan Jezus niech błogosławi w odnowie sił fizycznych, psychicznych i duchowych.

 Archiwalne

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za komentarz